Bal Walentynkowy 2023❤️

14 lutego 2023 roku w naszej szkole odbył się Bal Walentynkowy.Impreza rozpoczęła się od zabawy klas I-III dla których DJ-ami i animatorami byli Milena, Brygida, Ksawery i Szymon z ósmej klasy (dziękujemy za przygotowanie zabaw ruchowych ??) W części dla klas starszych zorganizowaliśmy takie atrakcje jak: walentynkowa poczta, konkurs na list miłosny w 5 minut, konkurs „Koszulki/ jaką jesteś literką?”, wspólny walc (dziękujemy pani Marii Hartman za czas poświęcony na nauczanie tego tańca), zabawa „Król i Królowa Balu”, taniec belgijski, „Krzesełka”.   Pomysł Balu, plan imprezy oraz wszystkie atrakcje i dekoracje zostały przygotowane przez uczniów.   Dziękujemy Radzie Rodziców, a w szczególności pani Aleksandra Grzech  za poczęstunek podczas imprezy oraz za wypożyczenie części dekoracji i wsparcie organizacyjne☺️  Dziękujemy rodzicom klas I-III za pomoc w przygotowaniu poczęstunku dla klas młodszych☺️  Dziękujemy klasie V za stworzenie pomysłu Balu Walentynkowego☺️  Dziękujemy klasie VI i VII za przygotowanie poczęstunku dla klas starszych ☺️  Dziękujemy klasie VIII za zorganizowanie zabaw dla młodszych dzieci, zrobienie dekoracji i pełnienie funkcji DJ-a☺️   Czekamy na nowe pomysły i nie możemy się doczekać kolejnych szkolnych eventów? Stay tuned?