Dyplom dla Szkoły Podstawowej w Cisnej z Ministerstwa Edukacji Narodowej !!!

Nasza szkoła wzięła udział w III edycji akcji MEN „Razem na Święta”. Przygotowania do niej młodzież rozpoczęła już na początku grudnia ub. roku. Celem tej inicjatywy było zarówno zachęcenie uczniów do niesienia pomocy innym, jak również budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych. Ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii tegoroczna edycja akcji miała nieco odmienny charakter…

Uczniowie klas 4-7 przygotowywali kartki z życzeniami oraz świąteczne upominki dla osób starszych i samotnych z naszej okolicy. Roksana i Marcin z klasy 5 wykonali kartki i pod okiem pani Reni, zredagowali w języku niemieckim świąteczne życzenia. Karnety przez nich wykonane zostały wysłane do placówek polonijnych w Niemczech. Swoimi działaniami udowodnili, że pomagać można niezależnie od okoliczności.

 Dziękujemy za tak liczny udział w akcji, zaangażowanie i dobro okazane drugiej osobie!

Renata Podsobińska – Kurylak
Katarzyna Michałowska