Ferie z nartami

Informuję, że Gmina Cisna na okres ferii zimowych zakupiła dla wszystkich dzieci pakiet karnetów na wyciąg narciarski w Kalnicy. Karnety można odbierać codziennie w biurze informacji turystycznej GCKiE w Cisnej. Gmina nie zapewnia dzieciom transportu oraz opieki na stoku.
Informuję także, że nasza szkoła posiada kilka par nart zjazdowych oraz butów, które na okres ferii może bezpłatnie wypożyczyć chętnym uczniom, aby mogli spróbować szusowania po ciśniańskich stokach. Ilość nart jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.
Chętnie wypożyczymy naszym uczniom także narty biegowe. Wypożyczenie jest bezpłatne, ale wypożyczający uczeń będzie zobowiązany wziąć udział w zawodach narciarskich Nadleśnictwa Cisna w Smereku 26 stycznia b.r. Dzieci z naszego terenu startują w zawodach BEZPŁATNIE! Warto brać w nich udział z uwagi na świetną atmosferę podczas zawodów oraz atrakcyjne nagrody. Wszystkie informacje znajdują się na stronach internetowych: http://www.cisna.krosno.lasy.gov.pl/witamy/-/asset_publisher/OVZkBCCBznx3/content/vi-zawody-tropem-wilkahttps://www.facebook.com/NadlesnictwoCisna/photos/a.390840777683119/2232167993550379/?type=3&theater Gdyby ktoś „złapał” biegówkowego „bakcyla” to zachęcamy również do udziału w zawodach organizowanych w Mucznem przez Nadl. Stuposiany https://www.facebook.com/events/1584506275025574/

Zachęcam rodziców do aktywnego spędzania czasu z dziećmi. Przypominam o obowiązku posiadania kasku w narciarstwie zjazdowym.

Pozdrawiam

Ludwik Sobol