Inauguracja nowego roku szkolnego

Szanowni Państwo,

zapraszam serdecznie wszystkich uczniów i rodziców na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 w czwartek 1 września.

Plan uroczystości.

Część I

Godz. 8:15 Msza święta w kościele w Cisnej.

O godzinie 8:00 uczniowie, którzy przyjadą do szkoły autobusami, udadzą się pod opieką nauczycieli do kościoła. Uczniowie, którzy nie zadeklarują chęci pójścia do kościoła, pozostaną w szkole pod opieką nauczycieli.

Część II

Godz. 9:15 Akademia szkolna w sali gimnastycznej. Po akademii uczniowie udadzą się wraz z wychowawcami do swoich sal lekcyjnych na powakacyjne spotkanie klasowe.

Po zakończeniu spotkań klasowych uczniowie z Cisnej oraz Ci, których odbiorą rodzice udadzą się do domów. Pozostali uczniowie pozostaną w szkole pod opieką wychowawców do czasu przyjazdu autobusów (prawdopodobnie ok. godziny 13).

Informuję jednocześnie, że dowożenie do naszej szkoły od 1 września przejęła firma Travel. Jednak ze względu na brak ostatecznych ustaleń dotyczących rozkładu jazdy autobusów na razie nie podaję dokładnego harmonogramu dowozów i odwozów. Rozkład jazdy zostanie przekazany Państwu niezwłocznie po otrzymaniu go od przewoźnika.

Pozdrawiam

Ludwik Sobol