Inauguracja roku szkolnego 2021/2022 połączona z Piknikiem Rodzinnym pod patronatem Wójta Gminy Cisna

W dniu 1 września 2021 roku w Szkole Podstawowej nr 1 im. Aleksandra Fredry w Cisnej odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022. Połączone było ono z Piknikiem Rodzinnym „Bezpieczny, bo zaszczepiony”. W trakcie jego trwania odbył się  konkurs plastyczny na plakat promujący szczepienia przeciw Covid – 19.

W skład Komisji weszli:

• Tomasz Lasyk – przewodniczący
  • Jacek Kowalski – członek
  • Dorota Czarska – członek
  • Halina Dziarmaga – członek
  • Katarzyna Michałowska – członek

Na konkurs wpłynęło 87 prac plastycznych. Komisja oceniała związek pracy z tematyką konkursu, oryginalność, estetykę oraz samodzielność wykonania.

W każdej kategorii przyznano po 3 nagrody.

• W kategorii I ( kl. I-III szkoły podstawowej)

I miejsce: Paweł Marszałek kl. 2 – hulajnoga elektryczna

II miejsce: Karol Kiec kl.2 – konsola do gier

III miejsce: Justyna Piszczek kl. 1 – rolki

• W kategorii II ( kl. IV-VI szkoły podstawowej)

I miejsce: Kuba Rachwalski kl.5 – tablet

II miejsce: Zuzanna Dworaczek kl. 5 – telefon komórkowy

III miejsce: Malwina Sawińska kl.5 – opaska MI Band 5

• W kategorii III ( kl. VII – VIII szkoły podstawowej)

I miejsce: Lidia Szocińska kl.8 – tablet

II miejsce: Nicolas Nurski kl.7 – telefon komórkowy

III miejsce: Milena Sikora kl.7 – opaska MI Band 5

• W kategorii IV (rodzinnej) prace plastyczne przygotowały przedszkolaki z grupy „Niedźwiadki” oraz „Zerówka” pod okiem pani Ani Gucwy oraz pani Ani Sławińskiej. W tej kategorii wiekowej nagrodzony został każdy maluch, biorący udział w konkursie.

W imieniu Komisji jeszcze raz gratuluję nagrodzonym uczniom i dziękuję wszystkim za udział.

K. Michałowska