Informacja o inauguracji roku szkolnego 2023/2024

Inauguracja roku szkolnego odbędzie się w poniedziałek 4 września.

Program:

Przyjazd uczniów zapewnią autobusy firmy Travel lub rodzice.

8:00 – msza św. w intencji uczniów i nauczycieli (uczniowie, którzy nie będą uczestniczyć we mszy udają się bezpośrednio do szkoły). Po mszy uczniowie pod opieką wyznaczonych nauczycieli przejdą do szkoły

9:00 – uroczysta akademia inaugurująca rok szkolny (sala gimnastyczna)

9:30 – 10:30spotkania uczniów z wychowawcami w klasach

ok. 10:40 odwóz uczniów ze szkoły we wszystkich kierunkach (dotyczy uczniów, którym transportu nie zapewnią rodzice)

Informacja o rozkładzie jazdy autobusów (kursy szkolne)

Od dnia 4 września zostaną przywrócone wszystkie dotychczasowe kursy autobusów dowożących dzieci do szkoły. Rozkład jazdy autobusów nie uległ zmianie względem ubiegłego roku szkolnego.

Z Wetliny o godzinie 7:15 będą odjeżdżały dwa autobusy. Do małego busa powinni wsiadać uczniowie z klas starszych od VI do VIII. Dzieci przedszkolne oraz uczniowie z klas I-V powinny wsiadać do dużego autobusu, w którym będzie zapewniona opieka pani Eweliny Kłapacz.