Ogłoszenie Kartka Świąteczna

Uwaga! Konkurs!

W Święta promujemy tradycję!

Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy wracamy z końca świata, żeby choć przez chwilę być razem… Nie każdy jednak może przyjechać, ma na to wpływ chociażby obecna sytuacja na świecie związana z epidemią Covid-19.

Kartki, pocztówki naprawdę istnieją, więc…

Jeśli lubicie malować, rysować zapraszamy do udziału w konkursie na kartkę bożonarodzeniową.

• Maksymalny format pracy to A4
  • Dowolna technika plastyczna
    (z wyłączeniem materiałów sypkich np. kasza, ryż)
  • Prace należy dostarczyć osobiście lub przesłać do 10 grudnia 2021r. na adres:

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Aleksandra Fredry w Cisnej

Cisna 58

38-607 Cisna

z dopiskiem  „Konkurs na kartkę świąteczną”

Do kartki powinna być dołączona informacja z imieniem i nazwiskiem autora, klasą oraz nazwa szkoły.

• Konkurs odbędzie się w III kategoriach wiekowych:

I – Oddziały Przedszkolne (Kartki przygotowane przez chętnych z Oddziałów Przedszkolnych nie muszą zawierać życzeń, tylko autorską wizję plastyczną obrazującą tradycje związane ze Świętami Bożego Narodzenia)

II – Klasy I-III

III – Klasy IV-VIII

• Dostarczenie lub wysłanie pracy jest równoznaczne ze zgodą na udział
    w konkursie.

Wyniki konkursu i nagrody dla zwycięzców przekażemy do szkoły 17 grudnia 2021r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 1 im. Aleksandra Fredry w Cisnej.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny:

Katarzyna Michałowska 505 341 589

Anna Bechta-Kwilosz 605 387 596