Podsumowanie akcji „Świąteczna zbiórka materiałów kreatywnych”

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Cisnej zorganizowali niezwykłą akcję pt. „Świąteczna zbiórka materiałów kreatywnych” Celem akcji była pomoc kolegom i koleżankom ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Lesku. Uczniowie postanowili zebrać materiały plastyczne które posłużą do arteterapii, terapii ręki, terapii zajęciowej oraz zajęć na świetlicy.  Akcja spotkała się z pozytywnym odzewem, szczególnie ze strony przedszkolaków i najmłodszych uczniów którzy zgromadzili aż dwanaście pudełek układanek i puzzli! 🙂 Starsi uczniowie zaopatrzyli zbiórkę w różnego rodzaju papiery biurowe i kolorowe bloki, farby do malowania palcami, stemple, i wiele innych.    Dziękujemy wszystkim którzy zechcieli dołożyć swoją „cegiełkę” do tej akcji!

foto