Podsumowanie projektu „Bieszczady. Słowa i Głosy”

We wrześniu uczniowie klasy szóstej brali udział w warsztatach na temat tworzenia słuchowisk radiowych.

            W wyniku współpracy, między innymi, z panem Wojciechem Ramusem stworzyli własne słuchowisko, dzięki wsparciu prowadzących mogli również zapoznać się z procesem montażu i obróbki nagrań.

            Prezentowane na stronie internetowej szkoły zdjęcia to fotorelacja z wyjątkowego podsumowania projektu „Bieszczady. Słowa i Głosy”.

            Na zdjęciach, dzięki wideospotkaniu, dyrektor Polskiego Radia pan Janusz Kukla, aktor teatralny i radiowy Dariusz Niebudek oraz uczestnicy programu tj. młodzież z naszej szkoły, uczniowie z Lutowisk i Ustrzyk Dolnych             Lada moment słuchowisko w pełnej wersji będzie dostępne na stronie szkoły. Czekamy z niecierpliwością, zapraszamy do zapoznania się z jego treścią. Życzymy miłych wrażeń.