Projekt e-twinning

Nasza szkoła po raz pierwszy w swojej historii bierze udział w projekcie e-twinning pod nazwą 'Tell me a legend from your country’, czyli: „Opowiedz mi legendę ze swojego kraju

?
?

Dlaczego e-twinning? Ponieważ realizując projekty e-twinning mamy szansę na znalezienie szkół partnerskich oraz realizację projektów Erasmus+ w najbliższych latach. Oprócz tego, poznawanie nowych ludzi jest, najzwyklej w świecie, niezłą frajdą

?

Na czym polega nasz projekt? Projekt 'Tell me a legend from your country’ to 7 nauczycieli z Polski, Łotwy, Turcji, Włoch i Rumunii oraz 43 uczniów. Organizujemy wspólne sesje online, podczas których, podzieleni na mniejsze grupy, poznajemy się i opowiadamy- snujemy opowieści ze zbiorów legend naszych krajów. Dzięki wspólnym aktywnościom rozwijamy nie tylko swój angielski; poznajemy także kulturę innych krajów i rozwijamy tzw. kompetencje miękkie. #etwinning#lekcjeonline