Rozstrzygnięcie konkursu!

Z ogromną przyjemnością ogłaszam wyniki szkolnego konkursu plastycznego z cyklu „Cztery pory roku…” – „Portret Pani Zimy” / „Zimowy pejzaż”, który odbył się w naszej szkole. Wzięli w nim udział uczniowie klas I-III oraz Oddziałów Przedszkolnych „Zerówka” i  „Niedźwiadki”.

Komisja konkursowa dokonała oceny prac zgłoszonych do konkursu, wyłoniła zwycięzców oraz przyznała 3 wyróżnienia.

Wręczenie nagród połączone z wernisażem prac odbyło się w piątek 12 lutego podczas apelu szkolnego.

Serdecznie dziękuję wychowawcom klas za pomoc w zebraniu prac. Szczególne podziękowania kieruję do pani Lidzi, także za pracę w komisji. Gratuluję Rodzicom tak wspaniałych i uzdolnionych pociech, a wszystkim uczestnikom życzę powodzenia w dalszym rozwijaniu swoich plastycznych pasji.

Jury postanowiło nagrodzić:

W kategorii: Oddziały Przedszkolne

„Portret Pani Zimy”

I miejsce – Aleks Zubek „O”
II miejsce – Lena Hołda „O”

„Zimowy pejzaż”

Przyznano dwa I miejsca dla  Antoniny Chmury z „O” oraz Heleny Milczanowskiej z gr. „Niedźwiadki”
II miejsce – Leonard Józefczyk  „O”

W kategorii: Klasy I-III

„Portret Pani Zimy”

I miejsce – Witold Klementowicz kl. I
II miejsce – Zoja Adamczyk kl. I
III miejsce – Wiktoria Dadej kl. III

Wyróżnienia przyznano:

Amelii Majda kl. I
Hannie Pelczar kl. I
Gabrielowi Michałowskiemu kl.I

Wszyscy, którzy wzięli udział w konkursie, dostali pamiątkowe dyplomy i nagrody pocieszenia.

Katarzyna Michałowska