Spotkanie z Panią Dorotą Zawadzką

Dzisiaj odwiedził nas niezwykły gość! Pani Dorota Zawadzka , we własnej, wirtualnej postaci!

Pani Dorota jest psychologiem rozwojowym z długoletnim doświadczeniem, doradcą rodzinnym, trenerem umiejętności społecznych a także, m. in. Kawalerem Orderu Uśmiechu. W związku z rozwojem epidemii i koniecznością powrotu do nauki zdalnej, Superniania postanowiła przeprowadzić cykl zdalnych lekcji wychowawczych. Dzisiejsza lekcja z klasą szóstą Szkoły Podstawowej w Cisnej była jedną z takich lekcji. Rozmawialiśmy głównie o Prawach Dziecka, o tym co oznaczają i jak szanować prawa innych ludzi. Poznaliśmy Kwietnę, szczeniaczka Pani Doroty który, gdy dorośnie, zostanie dogoterapeutą. Podzieliliśmy się swoimi wrażeniami z nauki zdalnej i poruszyliśmy kwestię interakcji społecznych w cyberprzestrzeni. Pani Dorota obiecała, że odwiedzi nas gdy tylko pandemia się skończy! Trzymamy za słowo, dziękujemy za wspólnie spędzone chwile i z niecierpliwością wypatrujemy kolejnego spotkania!

Maria Staszel-Pająk