Trzeci dzień projektu FERS+ „Jeden Świat, jedna miłość” 2022-2-PL01-KA122-SCH-000102895 na sportowo ⚽️

Dzisiaj Bukareszt powitał nas zimnym porankiem, na szczęście rozgrzaliśmy się uczestnicząc w zajęciach sportowych zorganizowanych przez nauczyciela w-fu naszej szkoły partnerskiej. Na początku przygotowano dla nas zręcznościowy tor przeszkód z elementami koszykówki. Podzielono nas na mieszane drużyny. Chłopcy z Cisnej wraz z naszymi kolegami i koleżankami z Rumunii wygrali 15:9 z drużyną dziewcząt z Cisnej.

Następnie zagraliśmy w piłkę nożną, również w drużynach mieszanych. Po półgodzinnym meczu mieliśmy jeszcze kilka chwil by porozmawiać z rówieśnikami i nauczycielami. Później wróciliśmy do hotelu na obiad.

Po południu wybraliśmy się do muzeum Historii Naturalnej Grigore Antipa, gdzie oglądaliśmy różne okazy zwierząt ze wszystkich kontynentów oraz okresów ewolucji.

Następnie udaliśmy się do centrum handlowego AFI Cotroceni, gdzie zrobiliśmy zakupy

Po zakupach pojechaliśmy autobusem miejskim do hotelu, gdzie zjedliśmy kolację.

Autorki posta: Hania Ogorzały i Wiktoria Dadej

Mobilność edukacyjną zrealizowano w ramach projektu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i kadry edukacji szkolnej” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego+, Program Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021- 2027.