Wycieczka integracyjna klasy IV

29 września IV klasa wybrała się na pierwszą w tym roku szkolnym wycieczkę ☺️ Cel podróży? Rzeszów: Centrum Nauki Łukasiewicz oraz Park Trampolin Grawitacja☺️     Centrum Nauki Łukasiewicz nie ma nic wspólnego z tradycyjnymi wystawami muzealnymi których nie można dotykać: tutaj wręcz trzeba wszystkiego dotknąć, wszystko obejrzeć, wszystko posłuchać. Można eksperymentować do woli☺️    A gdy już skończyliśmy eksperymentować to skoczyliśmy…. poskakać???? i powspinać się, a także zanurkować w basenie z piłeczkami, skoczyć z trzeciego piętra do basenu pełnego gąbek, pohuśtać się na linie, stoczyć walkę na równoważni i zrzucić przeciwników w gąbczastą otchłań????     Dziękujemy wszystkim uczestnikom wycieczki za wspaniałe towarzystwo????❤️???? Kierujemy specjalne podziękowania dla pań:Danuta Staszel-Urban oraz Aleksandra Grzech za pomoc w sprawowaniu opieki nad uczniami oraz dla pani @Izabela Paterek za pierwszą pomoc????????‍⚕️????