Wycieczka klasy V i VI

W dniach 6-8.06.2022r. klasa piąta i szósta uczestniczyła w wycieczce szkolnej „Historie, legendy i przygody świętokrzyskie”. Udało nam się zwiedzić Kopalnie Krzemienia Pasiastego w Rezerwacie Krzemionki; zobaczyliśmy jak niesamowicie wygląda jeden z najstarszych dębów w Polsce – dąb Bartek. W drugim dniu ogromne wrażenie zrobił na nas zamek w Chęcinach i Pałac Biskupów w Kielcach. Dzień zakończyliśmy na basenach tropikalnych Binkowski Resort! W ostatnim dniu zwiedziliśmy zamek Krzyżtopór i Park Dinozaurów w Bałtowie. Wszyscy uczniowie i wychowawcy wrócili szczęśliwi i z pięknymi wspomnieniami. Opiekunowie: Pan Dyrektor Ludwik Sobol , Pani Katarzyna Michałowska i Pani Anna Bechta-Kwilosz byli pod wrażeniem wspaniałej atmosfery jaką stworzyli uczniowie podczas tej wyprawy.

Chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim, którzy wspomogli nas finansowo w organizacji wyprawy, a w szczególności sponsorom zebranym wokół Państwa Wirtz z Eislingen i Pani Irmie Moelmann, dzięki którym nasi nowi uczniowie z Ukrainy mogli z nami wyjechać na wycieczkę.