WYCIECZKA SZKOLNA NA SŁOWACJĘ

Już po raz kolejny nasi uczniowie klas IV-VIII mieli możliwość wyjechać na trzydniową wycieczkę. Tym razem za cel obraliśmy sobie Słowację. Dzięki wspaniałym przewodnikom z firmy Bieszczader mogliśmy poznać historię oraz atrakcje turystyczne tego kraju. Pierwszego dnia wycieczki podziwialiśmy zamek – Spiski Hrad oraz malownicze miasteczko Lewocza. Na koniec dnia mogliśmy rozkoszować się kąpielami w Termach Bania w Białce Tatrzańskiej! Kolejny dzień wypełniony był wycieczkami górskimi – najpierw do Jaskini Bielańskiej (którą mogliśmy zwiedzać) a następnie na Suchą Belę (ekstremalna piesza wędrówka po drabinkach w wąwozie). Ostatniego dnia w Tatrach Słowackich dotarliśmy do Szczyrbskiego Jeziora i w drodze powrotnej zatrzymaliśmy się na spacer po malowniczym Bardejowie.
Mieliśmy szczęście bo dopisała nam nie tylko pogoda ale przede wszystkim dobry humor!