Zawody w tenisie stołowym Igrzyska Dzieci

W dniu 27 lutego 2024 r. w naszej szkole odbyły się zawody powiatowe w tenisie stołowym chłopców Igrzyska Dzieci klas IV-V. W zawodach wystartowały trzy szkoły z naszego powiatu leskiego: Szkoła Podstawowa w Mchawie, Szkoła Podstawowa w Uhercach Mineralnych i Szkoła Podstawowa w Cisnej. Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów: Szymon Wethacz, Marcel Ficak. Rozgrywki odbywały się na bardzo wysokim poziomie. W końcowym rezultacie nasi uczniowie zajęli I miejsce i tym samym otrzymali kwalifikacje do następnego etapu zawodów rejonowych w Orzechówce /koło Brzozowa/. Uczniowie naszej szkoły zostali mistrzami w tenisie stołowym powiatu leskiego.

Końcowe rezultaty:

I miejsce Szkoła Podstawowa w Cisnej

II miejsce Szkoła Podstawowa w Uhercach Mineralnych

III miejsce Szkoła Podstawowa w Mchawie

Brawo tak trzymać. Super. Wielkie Gratulacje.