Zawody w tenisie stołowym

W dniu 9 stycznia 2024 r. w naszej szkole odbyły się zawody powiatowe w tenisie stołowym chłopców. W zawodach wystartowały trzy szkoły z naszego powiatu leskiego: Szkoła Podstawowa w Mchawie, Szkoła Podstawowa w Uhercach Mineralnych i Szkoła Podstawowa w Cisnej. Naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów: Bruno Bałkowski, Bartłomiej Drewniak i Hlib Bondar. Rozgrywki odbywały się na bardzo wysokim poziomie umiejętności. W końcowym rezultacie nasi uczniowie zajęli I miejsce i tym samym otrzymali kwalifikacje do następnego etapu zawodów rejonowych. Uczniowie naszej szkoły zostali mistrzami w tenisie stołowym powiatu leskiego.

Końcowe rezultaty:

I miejsce Szkoła Podstawowa w Cisnej

II miejsce Szkoła Podstawowa w Uhercach Mineralnych

III miejsce Szkoła Podstawowa w Mchawie

Brawo tak trzymać…..