Sukces Franka Ostrowskiego

Z radością informujemy, że uczeń naszej szkoły Franciszek Ostrowski został laureatem jednorazowego Stypendium Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych.

Kapituła Nagrody wyróżniła Franka za jego osiągnięcia sportowe w narciarstwie alpejskim i piłce nożnej. Jest on jedynym laureatem z powiatu leskiego.

Nagrodę wręczył w dniu 22 maja Marszałek Województwa Podkarpackiego Pan Władysław Ortyl podczas uroczystej gali z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie.

Serdecznie gratulujemy Frankowi i jego rodzicom.