ATV Bieszczady

1 grudnia naszą szkołę odwiedził ATV Bieszczady Rally Team czyli grupa młodych pasjonatów sportów motorowych pod przewodnictwem pana Tomasza Kudełki.

Członkowie teamu opowiadali nam o tym jak i kiedy zaczęli swoją przygodę z jazdą na quadzie, demonstrowali jak poprawnie zakładać i dopasowywać odzież ochronną, pokazywali filmiki z obozów rajdowych i zawodów oraz dawali wskazówki na temat tego jak uprawiać sporty motorowe
w poszanowaniu dla przyrody i zgodnie z zasadami bezpieczeństwa.

Spotkanie było okazją do uświadomienia nam potencjału jaki drzemie
w naszych górach i nas samych, potencjału do rozwoju różnych dyscyplin sportowych i do podejmowania nowych wyzwań, a także do poszukiwania swoich zainteresowań i pasji.

Serdecznie dziękujemy ATV Bieszczady za odwiedziny, zachęcamy do śledzenia naszych gości na TikToku i zapraszamy ponownie do odwiedzenia naszej szkoły.