Generator Zdjęć do mLegitymacji

Szanowni Państwo,

wraz ze zbliżającym się rozpoczęciem nowego roku szkolnego przypominamy, iż w związku z tym, iż Państwa szkoła przystąpiła do programu mLegitymacja uczniowie Państwa szkoły mają możliwość bezpłatnego korzystania z Generatora Zdjęć do mLegitymacji.

Bezpłatny Generator Zdjęć do mLegitymacji umożliwia wykonanie niezbędnego zdjęcia przy pomocy dowolnego smartphona. Wystarczy zrobić zdjęcie, a Generator automatycznie wybieli tło oraz wykadruje zdjęcie tak, żeby spełniało ono wymogi dotyczące zdjęcia do mLegitymacji.

W celu udostępnienia Generatora uczniom prosimy o dodanie informacji o Generatorze i odnośnika do niego w Aktualnościach na stronie szkoły oraz w zakładce poświęconej mLegitymacji (jeśli taka zakładka funkcjonuje).

Odnośnik: Bezpłatny Generator Zdjęć do mLegitymacji

Przykładowy komunikat do umieszczenia w Zakładce Aktualności wraz z krótką instrukcją korzystania z Generatora Zdjęć do mLegitymacji znajdą Państwo w załączeniu.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

Z wyrazami szacunku

Henryk Dąbrowski | Wicedyrektor ds. Komunikacji

PhotoAiD Sp. z o.o. | ul. Żurawia 71 | 15-540 Białystok
 henryk.dabrowski@photoaid.com