Rusza rejestracja na semestr letni 2020 zajęć Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego.

Szanowni Państwo,
już za kilka dni rusza rejestracja na semestr zimowy 2020/2021 zajęć Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w Rzeszowie.

Bezpłatne zajęcia odbywające się w Rzeszowie, przeznaczone są dla uczniów szkół podstawowych w wieku od 7 do 12 lat z województwa podkarpackiego.

Zapisy na wykłady online na stronie internetowej www.dolina-wiedzy.pl/dut rozpoczną się 14 września  o godzinie 10.00 i potrwają do 21 września 2020 do godziny 23.59.59.

Wiedząc, iż od lat wspierają Państwo nasze działania, zwracamy się z prośbą o przekazanie tej informacji do  mieszkańców, pracowników, dzieci i rodziców oraz jeśli to możliwe umieszczenie jej na Państwa stronie. W załączeniu przesyłam plakaty oraz aktualną informację prasową.

Z góry serdecznie dziękujemy za pomoc.

Barbara Ślęk-Wojtowska

Fundacja Wspierania Edukacji