Dwudniowa wycieczka klas młodszych

25 i 26 maja dzieci z klasy 1,2, i 3 spędziły na wycieczce do Krakowa i Bochni. Pierwszy dzień rozpoczął się wspaniale, wizytą w krakowskim ZOO. Poza zwierzętami mogły cieszyć oko barwami kwitnących krzewów czuły się jak w ogrodzie botanicznym. Po długiej bieszczadzkiej zimie była to wspaniała odmiana.

Później Katedra na Wawelu, wizyta u Smoka i oczywiście Starówka z Sukiennicami, Kościołem Mariackim i krakowskimi legendami.

Drugi dzień był równie obfity w atrakcje zwiedzanie miasta Bochni, poznanie jego historii, architektury, największe w Polsce tężnie oraz kopalni soli.

Kopalnia zaskoczyła wszystkich. Mówiące obrazy, ożywające kukły i projekcje filmów dostarczyły dzieciom niezapomnianych przeżyć.