Święto Drzewa

Już po raz 18,  Klub Gaja zorganizował akcję Święto Drzewa. W tym roku pod hasłem „Święto Drzewa dla zwierząt!”

W naszej szkole tegoroczną edycję Święta Drzewa uczciliśmy 9 października, wspólnie z przedstawicielami Nadleśnictwa Cisna i uczniami posadzono drzewka głogu.

Sadzenie było poprzedzone obejrzeniem filmu pt. „Sekretne życie drzew” przez klasy starsze i „Wędrówki skrzata Borówki” przez dzieci młodsze.  Po filmach przeprowadzono krótkie pogadanki a u dzieci młodszych zabawy i zagadki o lesie i zwierzętach. Koordynatorami akcji na terenie szkoły była Lidia Bodzan i Barbara Wróbel.